Wielotematyczne

Bateria kuchenna jakiej firmy?

Na pewno w kuchni ważnych jest wiele czynników. Zalicza się do nich między innymi bateria, która znajduje się nad umywalką. Powinna ona być właściwie dobrana, gdyż tylko wtedy daje gwarancję tego, że nie tylko spełni swoje zadanie, ale także tego, że będzie nam się podobała.

Firma TEKA zalicza się do tych producentów, którzy oferują niezwykle ciekawe i jednocześnie bardzo wysokiej jakości produkty przeznaczone do kuchni, w tym między innymi baterie umywalkowe. Jednym z ciekawszych modeli prezentowanych przez tą firmę produktów z tej kategorii jest między innymi TEKA iC915.

Przede wszystkim zasługuje na zainteresowanie ze względu na jej niezwykle interesujący kształt. Jest to bardzo nowoczesna bateria wykonana w czarnym kolorze. Sposób jej wykonania powoduje, że nie pozostają na niej odciski palców, co często jest zmorą pań domu.

Jej nietypowy kształt powoduje, ze jest doskonałym elementem uzupełniającym wnętrza , może bowiem stanowić niezwykle ciekawy dodatek do innych elementów.

Czarny kolor pasuje zaś niemalże do każdego wnętrza i do każdego stylu, w jakim to pomieszczenie jest urządzane. Poza tym że wygląda bardzo interesująco, na uwagę zasługują także zastosowane w niej funkcje. Wyposażona jest w ceramiczną głowicę oraz posiada system anit-calc, dzięki któremu w jej wnętrzu nie osadza się kamień, co często prowadzi do zapychania całej baterii i w efekcie doprowadza do konieczności jej wymiany na nową.

Ten model baterii może być bez problemu montowany także, jeżeli zlewozmywak znajduje się pod oknem, nie przeszkadza bowiem w jego otwieraniu. Ciekawie zostało także rozwiązane włączanie wody, służy do tego znajdująca się z boku dźwignia, przesuwana w dół lub w górę. Bateria ma 20 centymetrów długości, jednakże jej kształt, gdzie ramię jest nieco uniesione w górę powoduje, że nie sprawia jakichkolwiek problemów podczas jej użytkowania.

Z powodzeniem można pod nią umyć zarówno szklankę, jak też naczynia znacznie większych rozmiarów. Perlator który się w niej znajduje daje zaś znacznie lepszy strumień wody, dlatego też na pewno można liczyć na jej oszczędność, gdyż zużywa się jej wówczas o wiele mniej.

Możliwość komentowania Bateria kuchenna jakiej firmy? została wyłączona