Wielotematyczne

Jakie cechy powinny posiadać dobra zmywarka?

Zmywarka w dzisiejszej kuchni stała się elementem podstawowego wyposażenia. Coraz trudniej jest nam sobie wyobrazić życie bez tego wygodnego urządzenia, szczególnie jeśli masz wieloosobową rodzinę. Rozwijająca się technologia wciąż udoskonala klasyczne zmywarki tak, że wbrew wielu opiniom ich używanie nie wiąże się z wysokimi rachunkami. Przygotowaliśmy dla ciebie charakterystykę paru modeli, odznaczających się ciekawymi innowacjami.

Wybierając zmywarkę do swojego domu należy pamiętać o paru podstawowych zasadach. Jeśli twoja rodzina jest wieloosobowa oraz większość posiłków przyrządzasz w domu, warto nabyć urządzenie o szerokości 60 cm. Jeśli jednak nie masz byt wielu miejsca w kuchni a twoja rodzina liczy maksymalnie 3 osoby, wówczas zdecyduj się na sprzęt o szerokości 45 cm.

Cicha praca zmywarki

Jeśli zależy ci na tym, żeby twoja zmywarka pracowała bez zbędnego hałasu, powinieneś zainwestować w rewelacyjnie cichą zmywarkę Real Life XXL marki Electrolux. Urządzenie od największego na świecie producenta sprzętu gospodarstwa domowego gwarantuje ci wysoką jakość i niezawodność. Poza zastosowaną innowacyjną technologią, zmywarka posiada przemyślany design, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zmywarka Real Life umyje w zasadzie wszystko – od mocno zabrudzonej patelni do delikatnych kieliszków. Wnętrze w rozmiarze XXL nadaje się idealnie dla dużej rodziny.

Perfekcyjne suszenie

Zmywarka Active Water marki Bosch o szerokości 60 cm jest wyposażona w innowacyjny system suszenia Zeolith, który gwarantuje idealne suszenie naczyń, nawet tych wykonanych ze sztucznych tworzyw. Jej pojemność sięga aż 13 kompletów naczyń, przy czym zużycie wody to tylko 7,5 litra a zużycie energii to 0,73 kWh. Urządzenie to posiada aż 8 programów i 6 temperatur oraz 5 funkcji dodatkowych takich jak HalfLoad, VarioSpeed Plus, Higiena Plus, Strefa Intensywna, Extra Połysk i Suszenie EcoZeolith.

Uniwersalna prostota

Przeznaczona do zabudowy zmywarka Universal marki Smeg, z panelem odkrytym o szerokości 45 cm, jest świetna dla tych, którzy cenią sobie uniwersalność i wielozadaniowość. Jej ładowność sięga 10 kompletów naczyń, posiada 10 programów, z czego 5 to programy szybkie. Całe wnętrze wykonano ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada 5 temperatur zmywania, opóźniony start i ½ załadunku. Warto również zaznaczyć, że zmywarkę wyposażonego w opcję suszenia kondensacyjnego.

Zmywarka w stylu vintage

Urządzenie Retro Style marki Smeg odznacza się przede wszystkim wyjątkowym designem, który zainteresuje tych wszystkich, którzy lubią niebanalne aranżacje. Ta retro zmywarka posiada również aż 9 programów, 5 temperatur a jej pojemność sięga 13 kompletów naczyń.

Możliwość komentowania Jakie cechy powinny posiadać dobra zmywarka? została wyłączona