Wielotematyczne

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Od 2011 roku Google wprowadziło nowy program Business View, który oferuje właścicielom firm możliwość pokazania wnętrza biznesu w technologii panoram 360. Dzięki współpracy z Rekomendowanym Fotografem Google możesz dodać także spacer po wnętrzu swojej firmy. Zobacz jakie to proste.

Rekomendowani fotografowie Google, to wyselekcjonowane grono profesjonalnych fotografów posiadających certyfikat Google gwarantujący najwyższą jakość świadczonych usług.
Każdy fotograf Google musi posiadać wysokiej klasy sprzęt fotograficzny, poczynając od lustrzanki cyfrowej, poprzez obiektywy szerokokątne kończąc na statywach ze specjalistycznymi głowicami do panoram 360.
Tylko Rekomendowani Fotografowie Google są uprawnieni do dodawania Wirtualnych spacerów w technologii Business View do Google+ Lokalnie. Co zrobić aby dodać zakładkę „Zobacz wnętrze” do wizytówki firmy w Google+ Lokalnie? Nic prostszego, wystarczą 3 proste kroki.

  • Dzięki wyszukiwarce Rekomendowanych Fotografów i Agencji udostępnionej przez Google, wybierz fotografa i skontaktuj się z nim.
  • Umów się na sesję fotograficzną, to wszystko co musisz zrobić, pozwól aby Rekomendowany Fotograf zajął się resztą.
  • Obejrzyj efekty pracy Rekomendowanego Fotografa w postaci wirtualnego spaceru w technologii Business View.
Możliwość komentowania Kim jest rekomendowany fotograf Google? została wyłączona