instalacja c.o
Dom i ogród

Sklep instalacyjny z rurami preizolowanymi Proterm

Witamy serdecznie w naszym sklepie instalacyjnym z rurami preizolowanymi Proterm Bydgoszcz.

Oferujemy kompleksowo pełną gamę produktów związanych z budową lub modernizacją sieci ciepłowniczych. Na placu dostępne od ręki i w ciągłej sprzedaży znajdują się rury preizolowane czarne w zakresie średnic; 26,9/90 L-6m: 219,1/315 L-6m. Rury występują również w odcinkach L-12m, zapraszamy do składania zapytań o większe średnice i pozostały asortyment, odpowiedzi udzielamy niemal natychmiast.

Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje również możliwość dostawy rur preizolowanych na plac budowy w Bydgoszczy. Oferujemy jedynie sprawdzone i certyfikowane produkty krajowych producentów wyrobów preizolowanych. Nasi dostawcy to uznani producenci systemów preizolowanych montowanych w kraju i na wielu rynkach zagranicznych.

Rury preizolowane – największy wybór, najniższe ceny!

W zakresie wyrobów preizolowanych będących w ofercie sklepu Proterm Bydgoszcz w ciągłej sprzedaży oferujemy; rury preizolowane proste, kształtki preizolowane w tym kolana 15⁰,30⁰,45⁰,60⁰,70⁰,90⁰, trójniki płaskie, wznośne, równoległe, redukcyjne, odwodnieniowe, odpowietrzające, odgałęzienia (wcinki na gorąco, wcinki na zimno), zwężki, oraz punkty stałe.

Poza kształtkami oferujemy również armaturę preizolowaną w tym zawory kulowe odcinające, odpowietrzające, odwodnieniowe, mufy i nasuwki termokurczliwe zgrzewane elektrycznie, elementy służące do zakończenia rurociągu i izolacji cieplnej (nasuwki końcowe, rękawy typu end-cap). Miejskie sieci ciepłownicze lata świetności ma już za sobą. Każdego roku modernizowane są jednak kolejne odcinki i budowane dodatkowe linie.

W okresie zimowym stosunkowo częstym zjawiskiem są niestety spektakularne awarie / pęknięcia rur, które odcinają tysiące osób od możliwości ogrzewania własnych mieszkań. Czas, w jakim usterka zostanie usunięta, jest szalenie ważny a firma, która podejmuje się usunięcia awarii, musi to zrobić szybko i co najważniejsze skutecznie. W takich sytuacjach kluczowa jest dostępność materiałów niezbędnych do naprawy sieci.

rury żeliwne

Rury preizolowane dostępne od ręki – hurtownia hydrauliczna z Bydgoszczy

Sprawdzony Partner Proterm Bydgoszcz to właściwy wybór. Znamy i rozumiemy istotę problemu, od sprawnego przebiegu zadania zależy bowiem wizerunek wykonawcy i jego powodzenie w przyszłych zleceniach, do których realizacji zapraszani są jedynie skuteczni instalatorzy. Nasze zaplecze materiałowe i gotowość do współpracy w nagłych sytuacjach może okazać się bezcenne.

Posiadamy wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia skutecznej naprawy. Posiadamy nowoczesny sprzęt niezbędny do zlokalizowania miejsca usterki, jego zabezpieczenia i obsługi. Nowoczesny park maszynowy w tym koparko ładowarki, lawety, agregaty prądotwórcze, spawarki oraz najważniejszy element – wykwalifikowana kadra, osoby, bez których sprzęt nawet najdroższy jest bezużyteczny.

Technika grzewcza Bydgoszcz poza wyrobami preizolowanymi oferuje kształtki i akcesoria spawalnicze takie jak kolana hamburskie, mufy spawalnicze, trójniki spawalnicze, króćce, zwężki oraz denka spawalnicze. Na podstawowym wyposażeniu posiadamy również kołnierze spawalnicze, kołnierze gwintowane, połączenia śrubowe, uszczelki kołnierzowe. Ofertę w zakresie kształtek stalowych dopełnia asortyment czarnych kształtek gwintowanych oraz kształtek ocynkowanych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z asortymentem ciepłowniczym.

Możliwość komentowania Sklep instalacyjny z rurami preizolowanymi Proterm została wyłączona