piękne brwi
Moda i lifestyle

Sposób na piękne brwi

Każda z nas marzy o pięknym łuku hollywoodzkich gwiazd, delikatnie okalającego oko i dodającego urody spojrzeniu. Nic straconego, po skorzystaniu z naszych rad, Twoje brwi będą godne podziwu.

1.Przede wszystkim pielęgnacja. Brwi, podobnie jak włosy wymagają odżywki. Najprostszą może być olejek rycynowy nakładany na noc lub odżywki do rzęs. Na odrost brwi pomagają środki na porost włosów, szczególnie te dla mężczyzn.

2.Zanim przystąpimy do regulacji brwi, zaopatrz się w powiększające lusterko, kredkę w widocznym kolorze, pęsetę oraz grzebyk do brwi i nożyczki (małe, takie jak do skórek)

3.Usiądź wygodnie przed lustrem, przyłóż trzonek grzebyka do skrzydełka nosa i skieruj pionowo w kierunku brwi. Wszystko między drugim okiem a brzegiem grzebyka należy wyskubać. W ten sposób znajdujesz najwłaściwszy początek brwi. Jest to metoda uniwersalna i nadaje się do każdego kształtu oka i twarzy.

brwi

4.Następnie przesuń trzonek grzebyka, by dotykał płatka nosa i przebiegał przez środek źrenicy. Punkt w którym łączy się z brwiami zaznacz kredką, to początek łuku, miejsce w którym łuk brwi zaczyna delikatnie opadać.

5.Skieruj trzonek grzebyka tak, by opierał się o płatek nosa i kącik oka. Punkt w którym dotyka on brwi, to ich właściwe zakończenie. Wyskub wszystkie włoski poza tym punktem.

6.Teraz wyregulujemy grubość. Pamiętaj, że cieniutkie nitki nie są już od dawna modne. Wyskub wszystkie zbędne włoski, następnie zaczesz brwi w dół i zetnij nożyczkami te włoski, które wystają poza założoną linię brwi. Następnie zaczesz brwi do góry i powtórz operację.

7.Teraz, kiedy masz już idealny kształt brwi pora na makijaż. Ukośnie ściętym pędzelkiem nabierz specjalnego cienia do brwi lub zwykłego matowego cienia do oczu w kolorze zbliżonym do Twoich brwi i podkreśl ich kształt delikatnymi pociągnięciami.

Możliwość komentowania Sposób na piękne brwi została wyłączona