Uncategorized

Sprawdzamy nowoczesne aplikacje na smartfona!

Dzisiejszy marketing zmienia się wraz z szybko rozwijającą się technologią i tak, tradycyjne media nie wystarczają już do tego, aby skutecznie i atrakcyjnie reklamować swoje usługi. Współczesne rozwiązania stawiają na interakcję i rozbudowane aplikacje, które często angażują odbiorcę do kreatywnych działań.

Jeśli marzy ci się skuteczna sprzedaż produktu oraz reklama swojej firmy, musisz zrezygnować z tradycyjnych nośników marketingowych, które nie przynoszą już pożądanych skutków. Konsumenci są coraz bardziej odporni i wymagający, dlatego interesują ich tylko oryginalne i niebanalne rozwiązania.

Multimedialna prezentacja

Expo Composer to aplikacja, dzięki której można z łatwością zaprojektować prezentację w nowoczesny sposób. Interaktywny sposób działania wraz z multimedialnymi materiałami potwierdzą twój profesjonalizm i wzbudzą uznanie wśród klientów. Na aplikację składają się dwa moduły – Composer, który umożliwia przygotowanie prezentacji oraz Prezentera, wykorzystującego opracowany materiał i obsługujący wielodotyk.

Nowatorska restauracja

Gastro do aplikacja dedykowana wszystkim kawiarniom i restauracjom, chcącym wprowadzić do swojego lokalu atrakcyjne unowocześnienia. Dotykowy stolik w lokalu sprawi, że twoje miejsce będzie wyróżniać się na tle innych oraz zdecydowanie ułatwi i umili sam proces zamawiania posiłku. Multi-dotykowa aplikacja daje możliwość wygodnego przeglądania informacji o serwowanych daniach i sposobie ich przyrządzania.

Reklamuj się puzzlami

Wszyscy pamiętają świetną zabawę, jakiej dostarczały nam puzzle. Teraz dzięki aplikacji Puzzle będziesz mógł użyć ich jako marketingowej gry na dotykowych urządzeniach. Użytkownicy będą mogli układać obrazy będące reklamą twojej firmy bądź produkty, za co będziesz mógł oferować specjalne nagrody, co dodatkowo wzbogaci twój wizerunek. Aplikacja pozwala na reklamowanie marki w przyjazny i nienachalny sposób.

eBanking

Ta aplikacja umożliwia swoim użytkownikom sprawdzania ich zdolności kredytowej jak też zapoznanie się z ogólną ofertą banku. Multi-dotykowa aplikacja eBanking nadaje zupełnie nowy wymiar bankowości.

Kino pod ręką

Interaktywna aplikacja Cinema pozwala na zapoznanie się z najnowszą ofertą kina oraz szybką i wygodną rezerwacją biletów na wybrany seans. W ten sposób zawsze będziesz wiedział co jest grane.

Nowoczesny hotel

Twój hotel będzie wyjątkowy z nową aplikacją Concierge, która daje twoim gościom możliwość dokładnego zorganizowania swojego pobytu. Poprzez wykorzystanie urządzenia dotykowego aplikacja daje dostęp do szeregu użytecznych funkcji, co tym samym zdecydowanie zwiększa standard świadczonych przez ciebie usług.

Możliwość komentowania Sprawdzamy nowoczesne aplikacje na smartfona! została wyłączona