dekoracje weselne
Wielotematyczne

Widowiskowe dekoracje weselne

Moda na efektowne dekoracje weselne zmienia się równie szybko jak wszystkie inne trendy. Czekoladowe fontanny, pokazy sztucznych ogni czy występy barmańskie na zabawie weselnej to już za mało. Wiele par decyduje się na inne atrakcje, których pierwszorzędnym celem ma być zachwycenie zgromadzonych gości.

Fulloffun – a cóż to takiego?

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się tzw. fulloffun, czyli budka fotograficzna. Stanowi uwiecznienie najzabawniejszych chwil z przyjęcia weselnego, ale również wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Tego rodzaju dekoracje weselne są niezwykle proste. Na miejsce przyjeżdża fotobudka z całym potrzebnym sprzętem oraz walizką dodatków (okulary, wąsy, peruki itp.)Umieszcza się ją w widocznym miejscu, tak aby każdy z gości, który będzie miał ochotę zrobić sobie śmieszną pamiątkową fotkę mógł przyjść zarówno solo, jak i w grupie.

Zdjęcie jest natychmiast gotowe do odbioru. Fotografie robią się automatycznie. Uczestnicy wesela co najwyżej powinni zapewnić sobie swobodną atmosferę, tak aby powstałe zdjęcia były niczym nie skrępowane.

dodatki ślubne

Anioły na szczudłach modną dekoracją weselną

Anioły na szczudłach to coraz częściej pojawiające się atrakcje towarzyszące młodej parze w trakcie zaślubin lub tuż po ceremonii. Ich największym atutem jest spektakularny widok. Tylko wyobraźmy sobie, anioły stanowiące synonim szczęścia, górujące nad zebranymi gośćmi i wesoło się do nich uśmiechających. Ich obecność na ślubie jeszcze bardziej potęguje wzniosły charakter tego wydarzenia.

Dekoracje weselne w postaci aniołów na szczudłach mogą towarzyszyć parze młodej zarówno podczas:

  • wyjścia z kościoła (mogą sypać płatki kwiatów lub też bańki mydlane),
  • w trakcie pierwszego tańca, zachęcając tym samym zebranych gości do zabawy,
  • wniesienia tortu weselnego.

Anioły na szczudłach z pewnością będą stanowiły największą atrakcję dla najmłodszych uczestników zabawy.

Napis z ognia

Równie dużą popularnością cieszą się napisy z ognia, będąc tym samym nietuzinkową i nieszablonową dekoracją weselną, która wprowadzi w zachwyt wszystkich gości. Para młoda może zamówić napis, który zapłonie równo o północy albo tuż przed oczepinami. Może składać się z jednego lub więcej słów, np. Najlepszego, Sto Lat, Kocham Cię, Tylko Ty. Propozycji na wybór płomiennego napisu jest naprawdę sporo i jedyne, co nas w tym zakresie ogranicza to ludzka wyobraźnia.

Aby spotęgować efekt płonących napisów, całość można wzbogacić widowiskowym pokazem sztucznych ogni.

Możliwość komentowania Widowiskowe dekoracje weselne została wyłączona