Wielotematyczne

Wiosenne wyprzedaże odzieży

Co sezonowe wyprzedaże cieszą się niezmienną popularnością wśród obu płci. Na szczęście, mężczyźni zrozumieli, że tego rodzaju wyprzedaże nie są kierowane tylko do kobiet. Obniżce ulega cały asortyment – także i akcesoria męskie. Ta sama zasada tyczy się sklepów internetowych ; w poprzednim wpisie analizowaliśmy wyższe ceny odzieży męskiej, dziś szukamy następnych rozwiązań tego stanu rzeczy.

Wyprzedaż wiosenna 2016 właśnie się zaczęła. Podczas niej, warto przede wszystkim polować na kurtki wiosenne męskie; kurtka wiosenna jest właściwie tym samym, co kurtka jesienna – czyli kurtką przejściową. Okryciem wierzchnim, które ma za zadanie chronić przed wiatrem i deszczem (w umiarkowanych ilościach), lecz nie przed niskimi temperaturami. Przeznaczenie mają zatem to samo. Co z estetyką?

W tym roku, sprawa jest ułatwiona ponieważ trendy obowiązujące z nadejściem wiosny utrzymają się do jesieni – mamy tu na myśli ogólną formę estetyczną fasonu, jasne i pastelowe kolory, oraz wzorzyste aplikacje.

Zalecamy zatem naszym modnym panom zacząć poszukiwania tej między sezonowej kurtki już teraz. Szczególnie barwy takie jak brąz, beż, szary i granat będą cieszyły się nieustającą popularnością, zarówno jako element akcesoriów, akcentów, oraz jako duża płaszczyzna.

Ceny ubrań w 2019

Ceny ubrań damskich i męskich różnią się znacznie. Ubrania i obuwie damskie jest widocznie tańsze od męskiego, jednocześnie nie różniąc się gatunkowo – w ramach tego samego producenta. Ciężko upatrywać przyczyny zjawiska w powierzchni materiałów użytych do powstania odzieży ; wszak rzeczy damskie też mają duże rozmiary. Kobieta może „upolować” sukienkę za czterdzieści złotych i baletki za trzydzieści, a rzeczy te nie będą najgorszej jakości. Mężczyzna nie ma szans na zakupy w takiej cenie.

Przeciętny koszt męskich ubrań dobrej (lecz nie luksusowej ) jakości to :

  • spodnie – od 120 zł
  • koszula – około 100 zł
  • koszulka – 70 zł
  • jeansy – od 200 zł
  • buty – od 250 zł
  • pasek – około 100 zł
  • dodatki – różnie, lecz ceny oscylują też wokół 100 zł

Niezły cena wychodzi po podliczeniu, a warto dodać, że mówimy o zwykłych markach, nie markach premium lub lux. Jak oszczędzić na zakupach nie będąc zmuszonym do ubierania się w (niemalże) jednorazowy szmelc?

Możliwość komentowania Wiosenne wyprzedaże odzieży została wyłączona