meble do łazienki
Dom i ogród

Wybieramy funkcjonalne meble łazienkowe!

Masz już dość przepełnionych szafek w łazience, z których ciężko cokolwiek wydostać? Chciałabyś mieć wszystko pod ręką, a jednocześnie poukładane, w taki sposób, aby nie tworzył się zbędny bałagan? A może nie masz miejsca w szafkach łazienkowych i wszystko stoi na zewnątrz ustawione w nieestetycznych koszyczkach? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to ten artykuł jest dla Ciebie. Poniżej informacje o tym, jakie powinny być meble łazienkowe, aby były funkcjonalne.

Praktyczna szafka pod umywalkę

Funkcjonalność oraz komfort korzystania z łazienki są bardzo ważne. Jeśli chcesz wygodnie korzystać z przestrzeni, jaką dysponujesz, pomyśl o montażu szafki pod umywalkę. Poza tym, że spełni ona swoją funkcję, to zasłoni także elementy instalacyjne, które znajdują się pod umywalką. Wybierając ten mebel, należy kierować się nie tylko wyglądem, ale i jakością materiału, z jakiego jest wykonana. W związku z tym, że w łazience panuje wilgoć, meble muszą być wykonane z takich materiałów, aby były wytrzymałe.

funkcjonalne meble

Istnieje kilka rodzajów szafek pod umywalkę. Jednym z nich są stojące szafki, których szafka jest stabilna oraz nie sprawia żadnych problemów przy montażu. Ten rodzaj szafek jest mobilny, co oznacza, że nie trzeba ich demontować, aby przestawić. Równie ciekawą propozycją jest szafka wisząca podumywalkowa, której atutem jest to, że można ją zamontować na każdej wysokości. Na tego typu szafkach można zamontować umywalkę nablatową lub podblatową, co doda efektu całej aranżacji. W sklepie lazienkiabc meble łazienkowe dla ciebie kupisz ze specjalnym rabatem 30%

Meble do łazienki w Twoim stylu!

Wśród propozycji producentów znajdują się rozwiązania nowoczesne, które są inspiracją do przeprowadzenia remontów i zmian w aranżacjach. Wybierać można także pomiędzy rozwiązaniami bardziej tradycyjnymi oraz tymi, które powstaną na skutek własnych przemyśleń. Jedno jest pewne, bez względu na jaki styl się zdecydujesz, Twoje meble łazienkowe powinny trafiać w gust domowników.

Szafka z umywalką w zestawie to podstawa każdej aranżacji. Można dokupić oddzielnie lustro ścienne, które będzie tworzyło spójną całość z pozostałymi meblami. Jeśli chcesz zachować porządek i ład, do przechowywania ręczników, wybierz szafkę z szufladami, w której poukładasz niezbędne akcesoria łazienkowe. Dzięki temu unikniesz nieestetycznemu eksponowaniu ręczników na zewnątrz.

Rodzaje funkcjonalnych mebli łazienkowych

Wśród mebli łazienkowych wyróżnia się zestawy mebli łazienkowych, w skład których wchodzą wspomniane już  szafki pod umywalkę, szafki łazienkowe z lustrem oraz wysokie regały łazienkowe. Są one dostępne w różnych wariantach oraz rozmiarach, co ułatwia indywidualny dobór mebli według własnych upodobań.

Najbardziej funkcjonalny zestaw mebli łazienkowych, to pojemne szafki pod umywalką oraz różnego rodzaju szafki łazienkowe wiszące, które idealnie sprawdzą się w każdej małej łazience. Dzięki nim łazienka stanie się uporządkowana oraz komfortowa w użytkowaniu, a Ty będziesz zadowolony z osiągniętego efektu.

Możliwość komentowania Wybieramy funkcjonalne meble łazienkowe! została wyłączona