Wielotematyczne

Wybraliśmy najlepszy alkomat dostępny na rynku!

Alkomat ten to propozycja marki Alkohit, która przeznaczona jest dla rozsądnych kierowców, potrzebujących wiarygodnego i niezawodnego, a przede wszystkim stabilnego detektora w przystępnej cenie. To małe i poręczne urządzenie stanie się gwarantem bezpieczeństwa twojego i twoich bliskich. Jeśli zatem myślisz o kupnie niedrogiego ale wydajnego alkomatu, Alkohit X3 to rozwiązanie idealne.

Alkohit X3 to najmniejszy i najprostszy analizator z serii urządzeń pomiarowych Alkohit. Głównym celem twórców było stworzenie dokładnego i stabilnego analizatora, który będzie w stanie służyć użytkownikom przez wiele lat. Dokładność pomiarów osiąga tu 5 %, a przy tym klient otrzymuje pełną 2 letnią gwarancję – zarówno na alkomat jak i sensor elektrochemiczny.

 

Charakterystyka urządzenia

Detektor ten odznacza się prostą obsługą i ergonomią. Został wyposażony w dodatkowe funkcje, które zostały stworzone na podstawie doświadczeń skrupulatnie zebranych w ciągu wielu lat oraz sugestii wystosowanych przez dotychczasowych klientów producenta. Alkomat wyposażono więc w najbardziej potrzebne funkcje takie jak licznik przeprowadzonych pomiarów, alarm dźwiękowy, wyświetlenie wyniku pomiaru na czerwony kolor po przekroczeniu 0,200‰, pamięć 5 ostatnich pomiarów, automatyczne wyłączanie oraz możliwość zmiany jednostek pomiarowych.

 

Zalety detektora

Jego niewielkie rozmiary oraz waga, podświetlany wyświetlacz, dołączone eleganckie etui, obudowa pokryta delikatną gumą odporną na wszelkie zarysowania, a przede wszystkim dokładne i stabilne wyniki pomiarów to główne zalety, które gwarantują, że model X3 sprawdzi się jako mobilne i prestiżowe urządzenie pomiarowe. Poza tym należy podkreślić fakt, że wysoka dokładność pomiaru została osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii elektrochemicznego sensora, która wykorzystywana jest w alkomatach policyjnych z gwarancją na sensor DKD.

Urządzenie to jest również niezwykle proste w obsłudze a czytelny, podświetlany wyświetlacz, umożliwia odczytanie pomiaru również w nocy. Zakładanie ustnika jest szybkie, pewne i nieskomplikowane, a zatem będziemy w stanie wykonać pomiar w każdej sytuacji. Alkomat został opracowany tak, aby był praktyczny zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych. Długa żywotność czujnika pozwoli ci się cieszyć nabytkiem przez kilka lat. Model ten posiada również unikalny numer seryjny alkomatu raz system kontroli jakości potwierdzony dokumentem kalibracji producenta. Jest to zatem świetny kandydat na niezbędnik każdego kierowcy.

Możliwość komentowania Wybraliśmy najlepszy alkomat dostępny na rynku! została wyłączona