Wielotematyczne

Jak zorganizować dobrą zabawę?

Polskie firmy coraz bardziej upodabniają się do tych, które mają swoją siedzibę w Europie Zachodniej czy w Stanach Zjednoczonych. Ich właściciele, coraz bardziej wzorują się swoich bardziej rozwiniętych poprzednikach, zarówno pod względem zarządzania, czy kontaktów z pracownikami. A na Zachodzie, stosunek do pracownika jest bardzo ważnym elementem, jeśli chodzi o zarządzanie. Właściciele firm doskonale zdają sobie sprawę, że zadowolony pracownik, będzie pracował lepiej, szybciej, czyli bardziej efektywnie, co z pewnością przełoży się na lepszy wynik ekonomiczny.

Wiadomo, że pracownik jest najbardziej zadowolony, gdy co miesiąc wpływa na jego konto odpowiednia ilość gotówki. Ma wtedy motywację do pracy i chętnie wykonuje swoje obowiązki. A gdy do tego od czasu do czasu wpadnie mu jakaś premia, wtedy poczuje się jeszcze bardziej doceniony i będzie wszędzie wychwalał swojego pracodawce.

Atmosfera to podstawa

Ale jak ktoś kiedyś powiedział: „pieniądze to nie wszystko”. Liczy się również odpowiednia atmosfera w pracy, dobre stosunki pomiędzy pracownikami i pomiędzy kierownictwem a podwładnymi. Taką odpowiednią więź pomiędzy ludźmi, ciężko jest wydobyć podczas pracy, gdy każdy jest skupiony na swoich obowiązkach. Dlatego, bardzo często organizuje się dzisiaj imprezy integracyjne, podczas których ludzie poznają się od tej drugiej, „prywatnej” strony. Eventy mogą mieć bardzo różny charakter. Wszystko zależy od organizatora. A jeśli ten nie ma za bardzo pomysłu lub czasu na organizację spotkania, może całe przygotowania powierzyć agencji eventowej, która przygotuje wszystko z ogromną starannością.

Nie musimy się wtedy martwić o wyżywienie, atrakcje, czy transport ludzi na miejsce. Agencja eventowa, z pewnością zaproponuje organizatorowi kilka różnych propozycji, z których powinien wybrać on tę najlepszą. Później, całość obowiązków można już powierzyć fachowcom, którzy zajmą się dosłownie wszystkim. Agencja eventowa nie zostawi nas samych również podczas samej imprezy. Z pewnością jej pracownicy będą koordynowali wszystko z odpowiednią dyskrecją i pełnym profesjonalizmem.

Jak pokazują badania statystyczne, pracownicy z tych zakładów, które często takowe spotkania organizują, pracują lepiej, szczególnie w sytuacjach, gdy praca wymaga zespołowości i pracy w grupie. Ale nie ma się co temu dziwić. Po prostu znając się wzajemnie, każdy potrafi lepiej wykorzystać silniejsze strony członków grupy, więc efekt końcowy jest o wiele lepszy. Dlatego nie bójmy się spotkań integracyjnych. One tylko mogą nam pomóc w lepszej pracy.

Możliwość komentowania Jak zorganizować dobrą zabawę? została wyłączona